שאלות נפוצות

הצהרה: כל פנייה מטה נוסחה בלשון זכר ומיתייחסת לנשים וגברים כאחד. אתך הסליחה, אך אין לי זמן להוסיף קווים נטויים וסוגריים בשביל להביע את הרעיון הפשוט על כך שאני פונה לכם וגם לכן. במחינתי הדבר ברור מאליו ובואו נסיים עם שטויות אלה.

?למה ה"ספרים" ("חומר", "גל", "אלקטרוכימיה" ועוד) לא מלאים

פשוט חסר לי זמן. כאשר אני מצליח למצוא כמה שעות שבהן אני לא מלמד, לא עושה מחקרים, לא יושב בישיבות, לא נוסע לכנס - ועדיין נשאר לי קצת כוח, אני מתיישב מול המחשב ומנסה להשלים את החסר. אומנם הדבר מתקדם נורא באיטיות, כפי שאתם רואים. אני מבין שזה לא בסדר, אבל לא מסוגל לעשות יותר.

 

אני רוצה לשאול שאלה או להתייחס למשהו באתר. האם זה אפשרי?

בהחלט, כן. אתם יכולים להירשם ובתור משתמש רשום כל אחד יכול להגיב לכל טקסט באתר (למעט מספר מצומצם של טקסטים שמורים) ולשאול שאלות. אני מצדי אעשה כל מאמץ בשביל לא להשאיר את תגובותיכם ללא תגובותיי.

 

איך אפשר להירשם?

אתה צריך לשלוח לי מייל קצר, בו יהיה שם משתמש רצוי וכמה מילים עליך ועל ציפיותיך מהאתר. לחץ כאן לשליחת המייל.

 

למה אי-אפשר להירשם בצורה אוטומטית כמו ברוב האתרים האחרים?

אני פשוט עייף ממשלחי זבל (ספאמרים) ולא רוצה להתקין כל מיני פילטרים ואביזרים אחרים הנאבקים בהם. הדגם שאתה בן-אנוש (משלחי זבל הם לא בני אנוש אפילו עם הרופאים יטענו את ההיפך) ואני אשמח לרשום אותך.

 

מה יקרה לאחר שאני אשלח לך מייל עם בקשה להירשם?

בדרך כלל, תוך פחות מיממה אני אשלח לך מייל עם סיסמה זמנית שאותה יש להחליף בהקדם אחרי שתיכנס לאתר לראשונה. לפעמים אני לא זמין בגלל עומס בעבודה, נסיעה, מחלה וכד'. אני מתנצל מראש על מקרים כאלה, אך מקווה שהדבר לא יקרה הרבה.

 

האם כל מה שאני אכתוב, יופיע באתר?

בעיקרון, כן, אבל אני שומר לעצמי זכות לבקר ואף להוריד תגובות שלדעתי אין בהן חוץ מקישקוש או לשון רע (מבחינתי).